Diagnostyka

W przypadku, gdy Twój samochód gorzej odpala, zużywa więcej paliwa, silnik przerywa, szarpie, stracił moc, nierówno pracuje i tak na prawdę nie wiadomo co naprawdę może być powodem usterki, przyjedź do naszego serwisu i skorzystaj z usługi komputerowej diagnostyki silnika.

Nasz serwis posiada komputer diagnostyczny MEGA MACS 42, który dzięki odpowiedniej technologii i uniwersalności sprawdza się przy obsłudze różnorodnych marek samochodowych, w pojazdach z wszystkich grup wiekowych. Tester ten jest idealnie przystosowany do potrzeb szybkiej oceny używanych samochodów oraz niezawodnej diagnostyki wszystkich ważnych układów pojazdu. Nasi mechanicy dzięki temu urządzeniu mają dostęp do wszystkich niezbędnych informacji, także tych zapewnianych przez producentów auta.

Zestawienie funkcji:

Dzięki temu, że MEGA MAC S 42 kody błędów wyświetla nie tylko w postaci cyfrowej możliwe jest systematyczne, niezawodne i szybkie diagnozowanie błędów przez naszego mechanika, a następnie ich błyskawiczne usuwanie.

Dzięki specjalnej funkcji komputera diagnostycznego, który posiadamy, mamy możliwość wydrukowania kodów błędów dla Klienta